רני קייטרינג
השאירו פרטים
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9366420
אודות

אודות

אודות רני קייטרינג

סיפור החיים של רני אלבז הפך אותו להיות אחד השפים הטובים והמוכרים בתחום הקולינריה. כבר בגיל 13, בהיותו נער צעיר, החל לעזור לאימו מרגלית במסעדת הפועלים ולראשונה הגורל הפגיש אותו עם תחום הבישול שהפך לחלק בלתי נפרד ממנו. במשך שנים עבד קשה, ניסה טעמים חדשים, סגנונות בישול שונים וכך המשיך להתפתח עד שבגיל 22 מונה להיות השף הראשי ב"איטלקיה" שבאשדוד.

תחום הקולינריה הינו תחום רחב ואינסופי הדורש חקירה והעמקה. רני, שמגיל צעיר הבין שייעודו ליצור בעזרת חומרים שונים תמונה אומנותית שלמה וטעימה, נסע לחקור. בין נסיעותיו, עשה השתלמויות במדינות רבות הידועות בטעמיהם הייחודיים כגון: צרפת, יוון, הונגריה, בולגריה, קנדה ועוד, וכל זאת על מנת ללמוד ולהתעמק בתחום. אחרי מסע ארוך של טעמים וחוויות המשיך השף במתן ייעוץ קולינרי למסעדות שונות. בין המסעדות ניתן לציין את מסעדת פבלה, אולמי פלסיו, סינקופה, טריבורגר בוינה אוסטריה ועוד. כל זאת, כשבמקביל הוא שילב סדנאות בישול באשדוד.

רבים נחשפו וטעמו את סגנון בישולו הייחודי ושמו של רני הולך לפניו. בין הסועדים השונים שטעמו את יצירותיו של רני ניתן למנות את שרי אריסון, עודד שריקי, בנימין נתניהו ועוד. בשנת 2009 רני פתח אולם אירועים באשדוד בשם "איזוטוס" ואחראי על מאות אירועים מוצלחים ובלתי נשכחים.

כשמדובר בקייטרינג לאירוע, כל מה שאתם צריכים זה את האדם הנכון שיעניק לכם את השירות המדויק לאירוע שלכם תוך מתן מענה וחשיבה מוקדמת על כל הפרטים הקטנים.

צריכים קייטרינג עם הפקה מקצה לקצה? השף רני אלבז הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי שהאירוע שלכם ייצא מושלם.